آخرین به‌روزرسانی

۹ شهریور ۱۳۹۸

آبان ۱۳۹۸ 00:00:00

شـنـبــــــه   ۴ ۱۱ ۱۸ ۲۵  
یک شنـبـه   ۵ ۱۲ ۱۹ ۲۶  
دو شـنـبـه   ۶ ۱۳ ۲۰ ۲۷  
سه شنبه   ۷ ۱۴ ۲۱ ۲۸  
چهارشنبه ۱ ۸ ۱۵ ۲۲ ۲۹  
پنج شنبـه ۲ ۹ ۱۶ ۲۳ ۳۰  
جـمـعـــــه ۳ ۱۰ ۱۷ ۲۴    
امروز: چ ۲۹ آبان ۱۳۹۸
Today: Wed 20 Nov 2019

آمار بازدید سایت

6 8 2 7 9 1

سیستم مدیریت فروشگاه (تحت وب)

نسخه 1.3.0.1

WebShop Icon

پرسش و پاسخ

خرید نرم‌افزار


قیمت: ۳۵۰۰۰۰ تومان

زبان برنامه نویسی:

XHTML, JS, PHP

بانک اطلاعاتی:

MySQL

این نرم‌افزار برای مدیریت فروشگاه طراحی شده است و از آنجا که تحت وب می‌باشد می‌توان آن را در هر محیطی و بر روی هر وسیله‌ای اجرا نمود. به عنوان مثال شما می‌توانید بر روی کامپیوتر، تبلت، موبایل صرف نظر از نوع سیستم عامل مورد استفاده، آن را اجرا نمایید.

این نرم‌افزار به قسمی طراحی شده است که در فروشگاه‌های مختلف قابل استفاده باشد.

در یک نظر اجمالی، امکانات این نرم‌افزار عبارتند از: معرفی مراکز خرید و مشتریان، معرفی کالاها و خدمات، ثبت موجودی اولیه انبار، ثبت فاکتورهای خرید، ثبت فاکتورهای فروش، امکان دریافت وجه فاکتور در چند نوبت، مشاهده موجودی انبار، مشاهده آمار فروش، تهیه‌ی لیست سفارش کالا بر حسب موجودی کالا، مشاهده‌ی لیست بدهکاران بر حسب مدت بدهکاری آنها و یا میزان بدهی آنها، امکانات کامل حسابداری (شامل واریز و برداشت و مشاهده موجودی حسابها، امکان واریز و برداشت بصورت نقدی یا چک، امکان پیگیری چک بر حسب مشخصات آن) و...

بانک اطلاعاتی نرم‌افزار، MySQL بوده که نیاز به معرفی ندارد و یکی از قوی‌ترین و مطمئن‌ترین سیستم‌های مدیریت بانک اطلاعاتی است. کاربر از نظر محل ذخیره‌سازی اطلاعات چند انتخاب دارد:

  1. در روش اول برنامه و بانک اطلاعاتی آن باید بر روی وسیله‌ی مورد نظر (کامپیوتر، تبلت و یا...) نصب گردد و بعد مورد استفاده قرار گیرد. این روش مزایا و معایب خاص خودش را دارد: حسن آن این است که برای استفاده از برنامه نیازی به اینترنت نیست. عیب آن این است که بر روی هر وسیله باید ابتدا نصب گردد و بعد مورد استفاده قرار گیرد، و از طرفی چون اطلاعات بصورت محلی ذخیره شده از سایر دستگاه‌ها به سهولت نمی‌توان به آن اطلاعات دسترسی داشت.
  2. در این روش برنامه و اطلاعات بر روی وبسایت تهیه کننده ذخیره می‌شوند و شما می‌توانید بطور همزمان از هر وسیله‌ای که دوست داشتید وارد برنامه شده و به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. حسن این روش این است که برای استفاده از برنامه هیچگونه نصب برنامه بر روی وسیله‌ی مورد استفاده (کامپیوتر، تبلت، گوشی همراه) لازم نیست. و از تمام وسیله‌ها می‌توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. برای ورود به برنامه به شما نام کاربری و کلمه‌ی عبور اختصاص می‌یابد تا فقط خودتان به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید. عیب این روش هم این است که برای استفاده از برنامه اتصال به اینترنت ضروری است.
    در این روش علاوه بر مبلغ خرید نرم افزار باید سالیانه مبلغ 20000 تومان بابت حق میزبانی اطلاعاتتان پرداخت نمایید.
  3. در صورتی که خودتان دارای وبسایت می‌باشید می‌توانید نرم‌افزار و اطلاعات خود را در وبسایت خود قرار داده و مانند روش دوم از تمام دستگاه‌های خود بطور همزمان از برنامه استفاده نمایید. محاسن و معایب این روش مانند روش دوم است فقط در این روش هزینه‌ی سالیانه اضافی لازم نیست پرداخت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس بگیرید.

مشاهده‌ی نرم‌افزار