آخرین به‌روزرسانی

۹ شهریور ۱۳۹۸

آبان ۱۳۹۸ 00:00:00

شـنـبــــــه   ۴ ۱۱ ۱۸ ۲۵  
یک شنـبـه   ۵ ۱۲ ۱۹ ۲۶  
دو شـنـبـه   ۶ ۱۳ ۲۰ ۲۷  
سه شنبه   ۷ ۱۴ ۲۱ ۲۸  
چهارشنبه ۱ ۸ ۱۵ ۲۲ ۲۹  
پنج شنبـه ۲ ۹ ۱۶ ۲۳ ۳۰  
جـمـعـــــه ۳ ۱۰ ۱۷ ۲۴    
امروز: چ ۲۹ آبان ۱۳۹۸
Today: Wed 20 Nov 2019

آمار بازدید سایت

4 8 2 7 9 1

سیستم ثبت کارکرد ماشین‌آلات

نسخه 1398.02.01.2

Transport Icon

پرسش و پاسخ

خرید نرم‌افزار

دانلود نرم‌افزار (بعد از نصب، نیاز به کلید رمز دارد)

بروزرسانی نرم‌افزار


قیمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان

زبان برنامه نویسی:

C++ Builder

بانک اطلاعاتی:

DBase

مروری بر نرم‌افزار

این نرم‌افزار برای استفاده در کلیه‌ی شرکت‌هایی که به نحوی با ماشین‌آلات مختلف از قبیل لودر، کمپرسی، بیل مکانیکی، جرثقیل و... سروکار دارند طراحی شده است.

برای آشنایی اولیه با این برنامه، یک شرکت را در نظر بگیرید که دارای تعدادی ماشین‌آلات سنگین است و این شرکت دارای سهامداران متعدد است که هر کدام از سهامداران از بعضی از ماشین‌ها به مقدار مشخصی سهم دارند. حال در نظر بگیرید که این ماشین‌ها در هر روز برای مشتریان متعددی کار می‌کنند. بر روی هر ماشین می‌توانند رانندگان متعددی کار کنند. حقوق رانندگان می‌تواند متفاوت باشد. صورتحساب مشتری هر چند وقت یکبار تنظیم می‌گردد. مشتری می‌تواند صورتحساب خود را به صورت یکجا و یا در مراحل متعدد پرداخت نماید.

کار این نرم‌افزار این است که امکان ثبت کارکرد روزانه‌ی وسایل نقلیه‌ی فوق را فراهم می‌نماید. بعد در هر لحظه می‌توان گزارش‌های زیر را از برنامه دریافت نمود:

جزئیات نرم‌افزار

این نرم‌افزار یکی از پیچیده‌ترین نرم‌افزارهای من است. اگر قسمت «مروری بر نرم‌افزار» را مطالعه کرده باشید، تا حدودی به پیجیدگی‌های آن واقف خواهید شد. ولی در واقع در برنامه ظرافت‌هایی وجود دارد که در یک متن ساده نمی‌توان تمام موارد را بیان نمود.

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با این نرم‌افزار، عملیات اساسی آن به همراه تصاویری از برنامه ارائه شده، و از ذکر جزئیات برنامه که باعث اتلاف وقت شما می‌شود، خودداری شده است.

امکانات برنامه