آخرین به‌روزرسانی

۱ دی ۱۳۹۸

فروردین ۱۳۹۹ 00:00:00

شـنـبــــــه   ۲ ۹ ۱۶ ۲۳ ۳۰
یک شنـبـه   ۳ ۱۰ ۱۷ ۲۴ ۳۱
دو شـنـبـه   ۴ ۱۱ ۱۸ ۲۵  
سه شنبه   ۵ ۱۲ ۱۹ ۲۶  
چهارشنبه   ۶ ۱۳ ۲۰ ۲۷  
پنج شنبـه   ۷ ۱۴ ۲۱ ۲۸  
جـمـعـــــه ۱ ۸ ۱۵ ۲۲ ۲۹  
امروز: ی ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
Today: Sun 29 Mar 2020

آمار بازدید سایت

8 9 3 2 0 2

لیست نرم‌افزارها

برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در مورد هر نرم‌افزار، روی آیکن آن کلیک کنید.

Notes Icon
نرم‌افزار دفترچه یادداشت روزانه
قیمت: رایگان
Phone Icon
نرم‌افزار دفترچه تلفن
قیمت: رایگان
MatabFB Icon
نرم‌افزار مطب و کلینیک
قیمت: ۳۵۰۰۰۰ تومان

نرم‌افزار دفترچه یادداشت روزانه

همه ما نیازمند نگهداری یادداشت‌های متعدد (ثبت یادداشت‌های خود به هنگام مطالعه، ثبت خاطرات و وقایع روزانه، ثبت کلمات عبور مختلف مورد استفاده و...) هستیم. در صورتی که این یادداشت‌ها سازماندهی مناسبی نداشته باشند، بعد از مدتی عملا بلااستفاده خواهند شد چون با زیادشدن یادداشت‌ها پیدا نمودن آنها هم بسیار دشوار خواهد بود.

نرم‌افزار دفترچه یادداشت روزانه، یک نرم‌افزار مفید برای سازماندهی یادداشت‌های مورد نیاز شما می‌باشد. به کمک این نرم‌افزار می‌توانید برای یادداشتهای مختلف خود دفترچه یادداشت بسازید. با امکان جستجو که در نرم‌افزار فراهم گشته، براحتی می‌توانید یادداشت مورد نظر خود را بیابید.

در نوشتن یادداشت‌ها امکان قالب‌بندی متن (استفاده از فونتهای مختلف، انتخاب رنگ و اندازه فونت و...) فراهم گشته است.

نرم‌افزار دفترچه تلفن

در نرم‌افزار دفترچه تلفن، امکان ثبت شماره‌تلفن‌های مختلف (همراه، محل کار، منزل و ...) به همراه ایمیل و آدرس پستی برای هر فرد فراهم گشته است. با امکان جستجوی قوی در برنامه براحتی می‌توان شماره تلفن مورد نظر خود را پیدا نمود.

نرم‌افزار مطب و کلینیک

نرم‌افزار مطب و کلینیک یک سیستم تحت شبکه برای مدیریت مطب و درمانگاه است.

این نرم‌افزار هم برای پزشکان (عمومی، متخصص، فوق تخصص و...) و هم برای دندانپزشکان قابل استفاده است.

نرم‌افزار مطب دارای قابلیت آپدیت خودکار است و هر گاه آپدیت جدیدی در سایت گذاشته شد آن را دانلود نموده و با گرفتن تایید از شما برایتان نصب می‌نماید.

سیستم تعرفه ویزیت و خدمات سرپایی براساس اصول تبیین شده در کتاب ارزش‌های نسبی ویزایش سوم تنظیم شده است.

امکان تشکیل پرونده برای بیماران و دریافت کلیه‌ی گزارشات مورد نیاز برای سازمان‌های بیمه اعم از گزارش چاپی و الکترونیک (XML و اکسل) فراهم شده است. گزارشات هر بیمه براساس فرم پیشنهادی همان بیمه طراحی شده است. کلیه‌ی گزارشات برنامه توسط سازمان‌های بیمه (بیمه سلامت، بیمه تامین اجتماعی و بیمه نیروهای مسلح) مورد تایید قرار گرفته است.

این نرم‌افزار بسیار انعطاف‌پذیر و کاربرپسند طراحی شده است و با تنظیمات متعدد که در برنامه قرار داده شده امکان استفاده از آن برای کاربران با نیازهای مختلف فراهم شده است.

Glasses Icon
سیستم مدیریت عینک‌سازی
قیمت: ۲۵۰۰۰۰ تومان
ShopPro Icon
سیستم مدیریت فروشگاه
قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
WebShop Icon
سیستم مدیریت فروشگاه (تحت وب)
قیمت: ۳۵۰۰۰۰ تومان

سیستم مدیریت عینک‌سازی

در این نرم‌افزار امکان ثبت خرید، فروش عینک (فریم، شیشه و...)، و مشتریان فراهم گشته است. موجودی انبار در هر لحظه در اختیار شما می‌باشد.

از امکانات دیگر این نرم‌افزار، وضعیت بدهی شما به هر یک از مراکز خرید، مشاهده وضعیت طلب شما از مشتریان، آمار فروش و نیز حسابداری شخصی (ثبت واریز و برداشت‌های حساب‌های بانکی) می‌باشد.

سیستم مدیریت فروشگاه

این نرم‌افزار به قسمی طراحی شده است که در فروشگاه‌های مختلف قابل استفاده باشد. امکانات متعدد آن عبارتند از معرفی مراکز خرید و مشتریان، معرفی کالاها، ثبت موجودی اولیه انبار،‌ ثبت فاکتورهای خرید، ثبت فاکتورهای فروش، مشاهده موجودی انبار، مشاهده آمار خرید، مشاهده آمار فروش و سیستم حسابداری.

سیستم مدیریت فروشگاه (تحت وب)

این نرم‌افزار برای مدیریت فروشگاه طراحی شده است و از آنجا که تحت وب می‌باشد می‌توان آن را در هر محیطی و بر روی هر وسیله‌ای اجرا نمود. به عنوان مثال شما می‌توانید بر روی کامپیوتر، تبلت، موبایل صرف نظر از نوع سیستم عامل مورد استفاده، آن را اجرا نمایید.

این نرم‌افزار به قسمی طراحی شده است که در فروشگاه‌های مختلف قابل استفاده باشد.

در یک نظر اجمالی، امکانات این نرم‌افزار عبارتند از: معرفی مراکز خرید و مشتریان، معرفی کالاها و خدمات، ثبت موجودی اولیه انبار، ثبت فاکتورهای خرید، ثبت فاکتورهای فروش، امکان دریافت وجه فاکتور در چند نوبت، مشاهده موجودی انبار، مشاهده آمار فروش، تهیه‌ی لیست سفارش کالا بر حسب موجودی کالا، مشاهده‌ی لیست بدهکاران بر حسب مدت بدهکاری آنها و یا میزان بدهی آنها، امکانات کامل حسابداری (شامل واریز و برداشت و مشاهده موجودی حسابها امکان واریز و برداشت بصورت نقدی یا چک، امکان پیگیری چک بر حسب مشخصات آن) و...

HesabDar Icon
سیستم حسابداری شخصی
قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان
AlbumX Icon
نرم‌افزار آلبوم عکاسی پیشرفته
قیمت: ۲۰۰۰۰۰ تومان
Transport Icon
سیستم ثبت کارکرد ماشین‌آلات
قیمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان

سیستم حسابداری شخصی

نرم‌افزار حسابداری شخصی یک نرم‌افزار کارآمد برای پیگیری حساب‌های شما می‌باشد. در این نرم‌افزار امکان ثبت هرگونه انتقال وجه (به صورت نقدی یا چک) بین حساب‌های بانکی و یا در ارتباط با دیگران (اشخاص و یا شرکت‌ها) فراهم شده است.

امکان مشاهده موجودی هر یک از حساب‌های بانکی، مشاهده میزان طلبکاری‌ها و بدهکاری‌ها، مشاهده وضعیت طلبکاری یا بدهکاری نسبت به یک شخص یا شرکت خاص ، لیست چک‌های تاریخ نزدیک، پیگیری چک‌ها (با شماره سریال و یا هر یک از مشخصات چک)، محاسبه میزان درآمدهای مختلف به صورت مجزا (مثلا حقوق، درآمد مغازه، کار 1، کار 2 و...) ، تهیه صورتحساب چاپی و... بعضی از امکانات این نرم‌افزار می‌باشند.

نرم‌افزار آلبوم عکاسی پیشرفته

نرم‌افزار آلبوم یک نرم‌افزار قوی برای آرشیو عکس در عکاسی می‌باشد.

به کمک این نرم‌افزار می‌توان تعداد بسیار زیادی عکس را ذخیره نمود و در مواقع لزوم براحتی به آن‌ها دسترسی پیدا نمود. می‌توان عکس‌های قدیمی‌تر را بر روی سی‌دی کپی نمود و از روی هارد کامپیوتر پاک نمود. به این ترتیب حجم هارد زیاد اشغال نمی‌شود، از طرف دیگر تمهیدات خاصی در این مورد فراهم شده، به عنوان مثال در مورد عکس‌هایی که بر روی سی‌دی قرار دارند و بطور دائمی در دسترس نیستند، برنامه شمائی از هر عکس را برای کاربر نشان می‌دهد، همچنین شماره سی‌دی مربوطه نیز مشخص است. بنابراین کاربر هنگام نیاز می‌تواند سی‌دی مربوطه را درون درایو بگذارد تا برنامه عکس واقعی را از روی سی‌دی خوانده و مورد استفاده قرار دهد.

این نرم‌افزار از قالب‌های مختلف فایل‌های گرافیکی (bmp, jpg, emf, wmf) پشتیبانی می‌کند. امکان جستجوی عکس بر اساس هر یک از مشخصات آن (نام مشتری، شماره عکس و...) فراهم گشته است. امکان چاپ عکس در اندازه دلخواه و به تعداد مورد نیاز در وضعیت و موقعیت دلخواه فراهم گشته است

سیستم ثبت کارکرد ماشین‌آلات

این نرم‌افزار برای استفاده در کلیه‌ی شرکت‌هایی که به نحوی با ماشین‌آلات مختلف از قبیل لودر، کمپرسی، بیل مکانیکی، جرثقیل و... سروکار دارند طراحی شده است.

برای آشنایی اولیه با این برنامه، یک شرکت را در نظر بگیرید که دارای تعدادی ماشین‌آلات سنگین است و این شرکت دارای سهامداران متعدد است که هر کدام از سهامداران از بعضی از ماشین‌ها به مقدار مشخصی سهم دارند. حال در نظر بگیرید که این ماشین‌ها در هر روز برای مشتریان متعددی کار می‌کنند. بر روی هر ماشین می‌توانند رانندگان متعددی کار کنند. حقوق رانندگان می‌تواند متفاوت باشد. صورتحساب مشتری هر چند وقت یکبار تنظیم می‌گردد. مشتری می‌تواند صورتحساب خود را به صورت یکجا و یا در مراحل متعدد پرداخت نماید.

کار این نرم‌افزار این است که امکان ثبت کارکرد روزانه‌ی وسایل نقلیه‌ی فوق را فراهم می‌نماید. بعد در هر لحظه می‌توان گزارش‌های زیر را از برنامه دریافت نمود:

 • کارکرد هر وسیله‌ی نقلیه
 • درآمد هر وسیله‌ی نقلیه
 • بخشی از درآمد هر وسیله‌ی نقلیه که تاکنون از مشتری دریافت شده است
 • کارکرد هر راننده
 • دریافتی‌های هر راننده
 • طلب هر راننده
 • سهام هر یک از سهامداران
 • دریافتی‌های هر یک از سهامداران
 • طلب هر یک از سهامداران
 • فاکتور مشتری
 • پرداختی‌های مشتری
 • بدهکاری مشتری
 • درآمد شرکت (به صورت روزانه، ماهیانه، سالیانه)
 • بخشی از درآمد شرکت که تاکنون از مشتریان وصول شده
 • طلب‌های شرکت از مشتریان که وصول نشده
 • لیست مشتریان بدهکار
 • مخارج شرکت
 • سود و زیان شرکت (به صورت روزانه، ماهیانه، سالیانه)
 • و...
Cash Icon
سیستم حسابداری صندوق قرض الحسنه
قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان
VoiceBox Icon
نرم‌افزار صندوق صوتی
قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان
EnglishBook Icon
نرم‌افزار کتاب زبان انگلیسی سال دوم دبیرستان
قیمت: رایگان

سیستم حسابداری صندوق قرض الحسنه

این نرم‌افزار برای مدیریت صندوق قرض‌الحسنه طراحی شده است. در صندوق قرض‌الحسنه افراد می‌توانند عضو شوند و در فواصل دلخواه حق عضویت پرداخت نمایند. در صورت تمایل اعضاء می‌توانند درخواست وام بدهند. به هر کدام از اعضاء برحسب معیارهای مشخصی (که بعداً توضیح داده خواهد شد) امتیاز داده می‌شود. و به افراد متقاضی وام برحسب اولویت وام پرداخت می‌شود. وام پرداختی به دلخواه قسط بندی می‌شود و شخص وام‌گیرنده در زمان‌های مشخص باید اقساط خود را پرداخت نماید.

این برنامه دارای قابلیت آپدیت خودکار از طریق اینترنت می‌باشد.

نرم‌افزار صندوق صوتی

نرم‌افزار صندوق صوتی مشابه یک پیغام‌گیر تلفن عمل می‌کند منتها دارای این قابلیت می‌باشد که می‌تواند پیغام‌های مربوط به افراد مختلف را دریافت کند و به طور جداگانه در اختیار هر یک از آنها قرار دهد. هر شخص فقط می‌تواند پیغام‌های مربوط به خود را دریافت نماید. این اشخاص هم می‌توانند از طریق کامپیوتر پیغام‌های خود را بشنوند و هم می‌توانند از طریق تماس تلفنی با کامپیوتر پیغام‌های خود را دریافت کنند.

نرم‌افزار کتاب زبان انگلیسی سال دوم دبیرستان

در این نرم‌افزار متون قسمت‌های New Words و Reading کلیه دروس کتاب زبان انگلیسی کلاس دوم دبیرستان با صدای رابرت ویلسون و به صورت تصویری در اختیار کاربر قرار داده می‌شود.

Wesh Icon
سیستم انبارداری کارخانجات پنبه‌پاک‌کنی
قیمت: ۱۵۰۰۰۰ تومان

سیستم انبارداری کارخانجات پنبه‌پاک‌کنی

این نرم‌افزار برای امور انبارداری و حسابداری کارخانجات پنبه‌پاک کنی و روغن کشی طراحی شده است. در این نرم‌افزار وش ورودی ثبت شده، تصفیه آن و تبدیل آن به عدل و پنبه‌دانه ثبت می‌شود. عدل و پنبه‌دانه استحصالی را می‌توان برای صاحب وش، انبار کارخانه و یا شخص دیگری ارسال نمود. تبدیل پنبه‌دانه به روغن نیز ثبت می‌گردد. می‌توان پس از پایان یک سال زراعی اطلاعات سال قبل را بصورت جداگانه بایگانی نمود. موارد فوق براساس سیستم کارخانجات پنبه‌پاک‌کنی و با توجه به نیاز آنها انجام می‌شود. برای کلیه موارد فوق گزارشات متنوع و مفیدی قابل استخراج است و امکان چاپ آنها نیز فراهم شده است