آخرین به‌روزرسانی

۹ شهریور ۱۳۹۸

آبان ۱۳۹۸ 00:00:00

شـنـبــــــه   ۴ ۱۱ ۱۸ ۲۵  
یک شنـبـه   ۵ ۱۲ ۱۹ ۲۶  
دو شـنـبـه   ۶ ۱۳ ۲۰ ۲۷  
سه شنبه   ۷ ۱۴ ۲۱ ۲۸  
چهارشنبه ۱ ۸ ۱۵ ۲۲ ۲۹  
پنج شنبـه ۲ ۹ ۱۶ ۲۳ ۳۰  
جـمـعـــــه ۳ ۱۰ ۱۷ ۲۴    
امروز: چ ۲۹ آبان ۱۳۹۸
Today: Wed 20 Nov 2019

آمار بازدید سایت

8 8 2 7 9 1

سیستم حسابداری شخصی

نسخه 1386.5.27.1

HesabDar Icon

پرسش و پاسخ

خرید نرم‌افزار


قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان

زبان برنامه نویسی:

C++ Builder

بانک اطلاعاتی:

DBase

در نرم‌افزار حسابداری شخصی همانطور که از نام آن برمی‌آید، سعی بر آن بوده تا بدور از مسائل پیچیده‌ای که در سایر نرم‌افزارهای حسابداری وجود دارد (که البته در جای خود لازم و ضروری هم هستند) امکان نگهداری حساب‌ها به صورت ساده فراهم شود.

به عبارت دیگر این سیستم برای شرکت‌های بزرگی که نیاز به مسائل پیچیده حسابداری دارند مناسب نمی‌باشد، از طرف دیگر در این برنامه از روش‌های حسابداری معمول (از قبیل دفتر روزانه، معین و...) استفاده نشده است. بلکه تاکید این برنامه بر نیازهای شخصی افراد بوده، به طوری که تمام نیازهای یک شخص در ارتباط با مسائل مالی در نظر گرفته شده است.

از این برنامه در سایر نرم‌افزارهایم (مانند سیستم مدیریت مطب، سیستم مدیریت فروشگاه، سیستم مدیریت عینک‌سازی و...) نیز استفاده کرده‌ام که در آنها نیز بخوبی نیازهای کاربر را برآورده می‌کند.

روش کار این نرم‌افزار به این صورت است که ما شماره حساب‌های خود را به آن معرفی می‌کنیم. برای سایر اشخاص نیز یک شماره حساب کلی در نظر گرفته شده است (می‌توان برای هر شخص نیز یک شماره حساب اختصاصی در نظر گرفت). بعد عناوین حسابداری را به نرم‌افزار معرفی می‌کنیم. عناوین حسابداری را می‌توان به عنوان منابع درآمدی در نظر گرفت. مثلا اگر شخصی چند منبع درآمد دارد (ولی از حساب‌های بانکی مشترکی برای آنها استفاده می‌کند) و می‌خواهد برآیند مالی هرکدام را به صورت مجزا داشته باشد، می‌تواند برای هرکدام یک عنوان معرفی کند.

در پنجره اصلی برنامه امکان هرگونه انتقال وجه بین حساب‌های بانکی و یا در ارتباط با دیگران (به صورت نقدی یا چک) فراهم گشته است. امکان دادن چک دیگران به شخص دیگر نیز وجود دارد.

تصویر

امکان چاپ صورتحساب نیز فراهم شده است.

تصویر

گزارشات زیر را می‌توان از برنامه گرفت: